נייר גלגול מומלץ

איזה נייר גלגול הכי טוב

אחרי מספר סקרים שעשינו עם הלקוחות, משפחות וחברים על נייר גלגול הגענו למספר מסקנות.

אנחנו לא מתכוונים לבחור צד או להביע עמדה מסויימת על מותגים של ניירות גלגול או לשתף את דעתם של האנשים שהשתתפו בסקרים מכיוון שלדעתנו זה לא נכון לבקר את המותגים השונים בסקרים שלנו מפני שבסופו של דבר כול מותג והייחודיות שלו.

אז לאחר מספר סקרים שעשינו בעיקר אצלנו בעמוד האינסטגרם, ומי שכמובן עדין לא עוקב אחרינו אז מוזמן למצוא אותנו ב: richer_israel@ ולהשתתף בסקרים ובהגרלות שאנו מעלים לדף.

נתחיל מהדבר הראשון והעיקרי איך רוב האנשים מעדיפים לעשן את הגו'ינט (פייסל) שלהם ? אז בסקר שלנו עולה כי 65% מהאנשים מעדיפים באמת לעשן פייסלים מאשר באנגים.

נייר גלגול או קונוס?

השאלה הבאה שבאמת עניינה אותנו היא האם האנשים שמעשנים פייסלים עצלנים או שבא להם לעבוד ולהשקיע.

אז החלטנו לבדוק האם אנשים מעדיפים ניירות גלגול או קונוסים מוכנים.


אז כמו שאתם רואים, התוצאות הן שאנשים שמעשנים פייסלים אוהבים להשקיע בפייסל שלהם ומעדיפים לגלגל אותו לבד מאשר לקנות קונוס מוכן, וכנראה שלרוב זה נובע מהעלות הקונוס המוכן, וכמו שאתם יודעים קונוסים מוכנים יותר יקרים מניירות גלגול רגילות.


בנוסף, צריך לדאוג לערכה כזאת שלא תפגע בשלמות הקונוס, ואם אין לכם איזשהו ערכה מיוחד יהיה קצת בעייתי להתנייד ולהכין פייסל בחוץ.


לכן, אם אתם רוצים לחסוך את כאב הראש של אם הקונוס ייהרס או לא אנחנו ממליצים על ניירות גלגול, אך אם אתם אוהבים לעשן בבית ולא יודעים לגלגל, אז קונוסים יכולים להיות פתרון מעולה עבורכם.

נייר לבן או חום?

טוב אז אם אנחנו כבר ממשיכים עם הניירות גלגול היה לנו חשוב גם לדעת איזה נייר אנשים אוהבים לעשן, לקחנו את שני הסוגים הכי פופולריים נייר חום(100% המפ) מי שלא יודע הניירות גלגול שלנו עשויים מ100% המפ.

נייר גלגול לבן שהעשוי מאורז.
התוצאות היו דיי קרובות 60% מעדיפים חום ו40% מעדיפים נייר לבן כמובן שאנחנו בריצ'ר ישראל מספקים את שני סוגי הניירות.

פילטרים?

אנחנו מדברים כול הזמן על הנייר אבל שוכחים תמיד את הפילטר שהוא לא פחות חשוב מהנייר גלגול עצמו! תבינו שמי שמעשן עם פילטר שהוא לא אוהב אותו מפסיד את כול הכיף בחוויית העישון, אז החלטנו לעשות גם סקר ולראות איזה פילטר העוקבים שלנו מעדיפים:
פילטר עבה (3קווים) ופילטר דק (5 קווים) – הפילטר הדק כמובן ניצח עם 61% וזה היה דיי ברור כי הרבה אנשים באמת מעדיפים פילטר דק ועדין.